24 Ekim 2016

Kesinlikle Açılmayan Telefon!

Aydın Astim şubeniz kesinlikle telefonlara cevap vermiyor! İş yeri adresimizden gönderim için kurye talep etmek imkansız! Bütün mesaimiz boyunca nöbetleşe şubeyi arıyoruz! Bu ne biçim çalışma şekli? Personel inanılmaz vurdumduymaz ve ilgisiz! Üstelik bunu gözlerimle gördüm! Şubenize paket teslim almaya gittiğimde çalışanlar yanı başında çalan telefonlara tenezzül edip bakmıyor! Elemanlarınızın bu şekilde çalışmasını mı uygun görüyorsunuz yoksa? 2 yıldır vallahi bıktık! Firmanızın adını görünce moralimiz bozuluyor! Lütfen gerekli uyarılar yapılsın! Bu ne biçim disiplinsizlik?

İşıl 96 Okunma

Cevaplar

  • İşıl02 Kasım 2016

    22 Ekim günü Aydın astim şubesinin kesinlikle telefonları açmamasıyla ilgili bir şikayette bulunmuştum. Bugün 2 Kasım ve hala tek bir telefonum dahi açılmadı! Bunu bir kenara bırakıyorum! 28 Ekim'de aydına gelen kargom hala ulaşmadı! Kargo durumunda dağıtıma çıkarıldı yazıyor. Ne gelen var ne giden! Ya siz ne kadar sorumsuz ne kadar laçka bir firmasınız?! Siz ne iş yapıyorsunuz orada?

  • İşıl28 Ekim 2016

    Bir haftadır hala arıyorum şubeyi tek bir telefonum dahi açılmadı! Şans eseri dağıtıma çıkan bir firma personeline durumu ilettim şubenin şirket hattını verdi cep numarası olarak! O bile açılmıyor! Kesinlikle iletişim sağlanmıyor! Yorum filan yapmayın otomatik! Sorunum hala çözülmedi! İnsanların gözünü boyamaya çalışmayın!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön