04 Eylül 2013

Kervansaray Hotels Personel Davranışı Hiç Hoş Değildi!

4000 KM uçak ve 1200 KM araçla yolculuktan sonra ulaştığımız otelde tam 2. 5 saat oda kapısını açtıramadık. Bu problem tam 1. 5 gün devam etti. 4 kişi gittik 3 ayrı daire tuttuk, rezil olduk. Oda havluları kirli, küvette örümcekler UHD sistemde Mini Bar ricayla doluyor. Restoran personeli kaba, bilgisiz.

Yemek masaları için siz sıra beklerken garsonlar kendilerine ait objeleri(kitap, gözlük, şapka vs) yerleştirdikleri masalara bahşiş aldıkları müşteriler hariç kimseyi oturtmuyorlar. Şikayetçi olduğunuz şef garson Halil İbo üzerinize yürüyüp ''Bildiğin yere şikayet et'' diyecek kadar kaba ve pervasız. M**ve S**adındaki iki garson çok kaba.

Deniz 1.291 Okunma

Cevaplar

  • Deniz 16 Eylül 2013

    Olayı bir oldu bitti ile kapatmayı uygun gören otel yönetimine bende ''teşekkür'' ederim.

  • Kervansaray Hotels Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Misafirimiz Sn. Deniz A, Öncelikle tatilinizi geçirmek üzere Kervansaray Bodrum Otel'imizi tercihiniz için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Şikayetinizi üzülerek incelemiş bulunmaktayız. Bahsi geçen personellerimiz misafirlerimizce oldukça takdir gören , sıklıkla teşekkür ve memnuniyet mektupları alınan çalışanlarımızdır. Bu bildiriminiz bizleri hayli şaşırtmış olup, belirttiğiniz tüm konular yakınen ve detaylıca incelenecektir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön