Kervansaray Hotels Müşteri İlişkilerinde Sınıfta Kaldı.

Nihan H. |

Kervansaray Hotels Kundu otelinde kalıyorum. M **hanım süper ancak ekibini kesinlikle gözden geçirmesi gerekiyor. Bu otele 2. Ziyaretim ne havluların pisliği, ne de odanın kötülüğü pozitif düşüncelerim olduğu için gözüme gözükmedi şimdiye kadar.

İskelede 45 Euro karşılığı kiralanan localarda 2 günümüzü geçirdik. 3. Günü bize sormadan başkasına vermişler, çok komik değil mi? Gün içerisinde güneşlenirken tepenize dikilip nasıl memnun musunuz diye soranlar, yarın da kullanacak mısınız diye sormuyorlar. Bursa Kervansaray'da da iş için konaklıyorum. Kervansaray yine çalışan yüzünden bir müşteri yani 100 müşteri kaybetti. Şimdi acentayı arayıp oteli değiştirmelerini isteyeceğim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Eylül
  19:36

  Değerli Misafirimiz Nihan Hanım,

  Öncelikle konaklamak üzere Kervansaray Kundu Otel’imizi tercihiniz için teşekkür ederiz.
  Misafirlerimizin her tür görüşü tarafımızca önemli ve değerlidir.
  Misafir İlişkileri Müdürümüz ile ilgili pozitif görüşünüz bizleri onurlandırmakla beraber, üçüncü gün pavilyon hizmeti alamamış olmanız dolayısı ile
  çalışanlarımız konusunda bir önyargı geliştirmeniz bizleri hayli üzmüştür.

  Bilgi akışındaki aksaklık nedeni ile gerçekleştiğini ön gördüğümüz durumu aydınlatmak isteriz.

  Pavilyon hizmetimiz, minimum 1 gün önceden “Misafir İlişkileri Masası”na başvuru neticesinde rezervasyonlu ve ücretli olarak sunulan hizmetimizdir.
  Çalışanlarımızın ücretli bir hizmetin satışı konusunda misafirlerimize baskı ve ya ısrarda bulunması söz konusu bile olamaz.

  Çalışanlarımızın, ön rezervasyonlu işlemlerde misafir başvurusu ve müsaitlik doğrultusunda hareket etmeleri gerekmektedir.

  Yorumunuzun tamamen bir yanlış anlaşılma dolayısı ile gerçekleşmiş olduğu kanaatinde olmakla birlikte, duruma sebebiyet verecek bir
  tutumumuz söz konusu oldu ise affınıza sığınmak isteriz.

  Tesisimizi tekrar tercih etmeniz ve size daha iyi bir tatil deneyimi sağlayabilmemiz temennisi ile,

  Saygılarımızı sunarız,
  Otel Yönetimi