14 Şubat 2013

Kervan Üründen Memnun Kalmadım!

Antalya özdilek kervan mağazasından almış olduğum 759CY0000005 YT121125-1 ütü masasından devamlı problem yaşadığım için memnun kalmamış olup geri iadesini yada farklı bir ürün ile değişimini istedim.

Fakat bu konuda yardımcı olamayacaklarını ileterek hiç bir işlem yapılmadı. Bu konuda ürünümün farklı bir ürün ile değişimini istiyorum. Mağduriyetim konusunda yardımcı olucağınıza inanıyorum.

Fatma 259 Okunma

Cevaplar

 • Kervan Tekstil-Çeyiz-Mobilya Temsilcisi13 Mart 2013

  F. Hanım, Biz teşekkür ederiz. Değişimden vaz geçtiğiniz ürününüzü iyi günlerde kullanınız. S.V.

 • Fatma12 Mart 2013

  Kervan mağaza sorumlusu Evrim hanım ile görüşmeler sonrası mağduriyetim giderildi.Kendisine ilgisinden ve süreçte yardımcı olmasından dolayı teşekkürlerimi iletiyorum.Tekrar genel merkez yetkililerine bu konudaki duyarlılıklarından dolayı çok teşekkür ederim.

 • Fatma28 Şubat 2013

  kervan genel merkez yetkililerine duyarlılıklarından dolayı çok teşekkür ederim.Telefonda konuştuğumuzdan hemen sonra özdilek kervan mağaza sorumlusu tarafından aranılarak görüşme yaptık.Daha öncede aslında bir çok kez konuşmuş olup dikkate alınmamıştım.Yardımcı olucaklarını ve evden ütü masasının teslim alınacağını iletmelerine rağmen henüz geliş saati ve tarihi verilmemiş olup ütü masası ürün değerlendirme için teslim alınmamıştır.İlginiz için tekrar teşekkürlerimi iletmek isterim.Beni çk mutlu ettiniz.

 • Kervan Tekstil-Çeyiz-Mobilya Temsilcisi25 Şubat 2013

  F. Hanım, Telefonda konuşmuş olduğumuz gibi, ürün değerlendirme sonucunda tarafınıza gerekli bilgi verilecektir. Saygılarımızla, KERVAN TEKSTİL

 • Fatma22 Şubat 2013

  Kervan mağazasının sorumlusu ısrarım üzerine merkez ile görüşüp geri dönüceğini söylemesine rağmen tarafıma olumlu yada olumsuz hiç bir ileti verilmemiştir. Gelen ütü masası dolabının menteşesinde mevcut sorundan dolayı teknik servis yardımı istememe rağmen problemi kendimin halledebileceği söylenerek yardımcı olunmamıştır.Gerçekten kervan mağazasının beni mağdur ettiğini düşünmekteyim.Bu sürecin hızlanmasını istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön