11 Nisan 2013 #1736482

Kervan Tekstil-Çeyiz-Mobilya Ürün Değişimi Yapılmıyor!

İzmir mağazasından alınmış ürün, değişim kartıyla, Ankara mağazasında değiştirilmek istenildiğinde; ürünün kullanılmış olduğu, paketinden daha yeni çıktığını söylediğimizde, cam üzerinde çizikler bulunduğu, mağazada sözde sıfır olan raftan indirilmiş aynı ürün üzerindeki cam çizikleri (tarafımızca fotoğraflanmıştır) kendilerine gösterildiğinde; ürünün çok hassas olduğu, bu çiziklerin normal olduğu söylenmiştir. Bu kadar çelişkinin üzerine; zorla ulaşılan müş. hiz. önce çok hak vermiş, sonra yan çizmiştir. Bu mağazalardan asla bir daha alışveriş yapmayacağım. Zira kendileri de kaba bir üslupla istediğimiz yere şikayet edebileceğimizi söyledi.

İşıl 472 Okunma

Cevaplar

  • İşıl24 Nisan 2013

    Sayın KMH, elbette ki değişim yapmamak adına ürünün kullanılmış olduğunu iddia edeceksiniz. Benim buradan çıkarımım; mağaza rafındaki aynı ürün camında da aynı şekilde çizikler bulunduğuna göre, mağazanızda satılan ürün de kullanılmış olup, siz kullanılmış ürünler satıyorsunuz. Ürün üzerindeki simlere gelince; eminim ki hiç kimse cam kapaklı gümüş servis tepsisi ile servis yaparken içinde bulunan her ne ise onun üzerine simler dökmüyordur. Bu simlerin yalnızca üzerindeki kaplama paketinden dökülmüş olduğu tarafınıza bildirilmiştir. Ürün eğer kullanılmış olsaydı, sizce de en azından bir kez sudan geçirilip üzerindeki simler yok edilmez miydi? Gaziemir Şubesi'ndeki çalışanınız S. hanım ilk satışı yaparken binbir türlü güleryüz gösterip, 'Elbette ki Ankara Mağazası'nda değişim yapabileceğimiz, hiçbir problem yaşamayacağımız' konusunda garanti verirken; bu olanlar sonucu saatlerce kendisne ulaşılmamış, ulaşıldığında ise gayet kaba ve saygısız bir şekilde 'Ben nerden bileyim değişitireceğinizi, öylesine söyledim ben, nereye şikayet ederseniz edin, umrumda değil' tarzında söylemlerde bulunmuştur. Cevabınızdaki '..müşteri memnuniyeti adına yardımcı olmak istenmiştir.' cümlesi asla karşılığını bulmamış, aksine kiminle konuşulduysa büyük bir saygısızlıkla karşılaşılmıştır. Büyük şirketler bilir ki; esas olan müşteri memnuniyetidir ve onlar bu şekilde ayakta kalır. Toplamda 500,00TL olan bir ürünün sözünü ederek değil. Ayrıca 'Ürünleri Gaziemir Şubemizden teslim alıp, Çankaya'ya götürmüşsünüz.' derken şirketin kurumsal olmadığından mı bahsedilmiştir? Yoksa kullanım dediğiniz şey yalnızca şehir değişimi midir? Kaldı ki; değişim için getirdiğim ürünler asla kullanılmamış olup, paketlerinden çıkarıldığı gibi mağazaya teslim edilmiştir.

  • Kervan Tekstil-Çeyiz-Mobilya Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın I.K. 11,11,2012 tarihinde almış olduğunuz ürünleri getirdiğiniz zaman süreci aşmış bulunmaktaydınız. Ürünleri Gaziemir Şubemizden teslim alıp, Çankayaya götürmüşsünüz. Ayrıca müşteri memnuniyeti adına yardımcı olmak istenmiştir. Fakat Ürünler incelendikten sonra, üzerlerinde simler ve kullanımdan kaynaklı sorunlar görülmüştür. Dolayısıyla ürün değişiminin uygun olmadığı tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla, Kervan Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön