11 Aralık 2014

Kervan Tekstil-Çeyiz-Mobilya Satış Sonrası İlgilenmiyor

Kervan Tekstil 10 yıl önce çeyizimi, evimi ne de güzel tamamlamıştık. Bir daha arayıp sormadın. Defalarca aradım, hep ben aradım. Kurtlu sandığını bile 2 yıl sonra gelip aldın 6 ayda getirdin. Haberin olsun artık 3 çocuğum var, bütün ailem düğün hediyesini senden aldı. Hepsiyle tanıştın.

Çocuklarım seni merak ediyor Kervan kim diyor. Bir zahmet gel ama servet istemeden gel. Sattığın ürünlerin arkasın dan 5 bin ver geleyim deme. Beynimde ve evimde 200 binlik yara açtın, açtığın yaraları ticari etik aşkına kapamaya gel. Kızım roma rakamlarını senden aldığımız saatten öğrendi zayıf aldı. Kızımın aldığı sıfırı sana veriyorum, kurtarma yazılısına bari gel.

Atilla 4.787 Okunma

Cevaplar

  • Kervan Tekstil-Çeyiz-Mobilya Temsilcisi15 Ocak 2015

    Sn. Atilla Eren, Talebiniz doğrultusunda ilgili çalışma yapılmış ve 10 yıllık süre içerisinde kullanımdan kaynaklı sorunların çözümü ile ilgili Sn.Canan E. ile ilgili tarihte görüşülmüş detaylar aktarılmıştır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü soru, öneri ve görüşlerinizi mü[email protected] adresimiz ve 444KRVN numaralardan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Kervan Müşteri Hizmetleri

  • Atilla08 Ocak 2015

    Dönüş hala yok

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön