18 Mart 2013 #1690002

Kervan Tekstil-Çeyiz-Mobilya Defolu Masa!

İki yıl önce İzmit Krvn'dan yemek masası takımı almıştım. Ancak bana uyarmama rağmen teşhirdeki ürün gönderildi ve bir kaç ay içinde cila ile kapatılmış olan masanın yüzeyinde çizikler ortaya çıktı. Konuyu aynı zamanda çok yakın tanıdığımız olan mağaza sahibine söyledim. Sorun değil değiştiririz denildi. Ancak bugün yarın derken imkan bulunup bir türlü değiştirilmedi. İzmit Krv bu yıl kapandı bu konuyu aynı zamanda müşterisi olduğum Gebze Center'a söyledim.


M. bey çok ilgilendi ama üzerinden iki yıl geçmiş. Burada firma olarak sizin bir hatanız yok ancak ben de mağdur oldum. Bu konuda her zaman ürünlerinizin arkasında bir firma olarak desteğinizi bekliyorum..

İnci 545 Okunma

Cevaplar

  • İnci01 Nisan 2013

    Bakın ben size bana yardımcı olmuyorsunuz demiyorum. Ayrıca gönderdiğiniz araç ısrarla belirdiyorum yeni ürünlerin teslimatı için bana gönderilmiştir. Lütfen konuyu sanki bana özel araç göndermişsiniz ben aracı geri göndermişim gibi göstermeyin. Eğer siz müşteri memnuniyetine önem veren bir firma iseniz size bütün samimiyetimle mağduriyetimi açıkladım bana tadilat konusunda ücret talep etmeden yardımcı olurdunz. Sonuçta Gebze Center Mağaza'nıza sorabilirsiniz bana gönderilecek daha üç adet yeni siparişim var. Sonuçta Kervan ürünleri normal piyasa değerinden çok daha fazla bedel ödenerek alınıyor. Alıyoruz çünkü kalitesine güveniyoruz. Ancak bundan sonraki alışverişerimde iki kere düşünüp alacağım. Netice de bir firma için 300 TL çok basit bir rakamdır. Siz firma olarak bir jest gösterip müşterinize bu kolaylığı sağlamıyorsunuz. İsteseniz bana yeni gelecek siparişlerimle birlikte bu desteği gösterebilirdiniz. Ben dünyanın parasını ödediğim halde başlangıçta hasarlı göndermiş olduğunuz ürünü sineye çektim. Çok bir şey talep ettiğimi düşünmüyorum, bana sıfır ürün verin de demiyorum. Anlaşılan firma olarak o kadar da büyüdülekçe bir firma değilmişsiniz. Kaç aydır 300 liranın pazarlığını yapıyorsunuz.

  • Kervan Tekstil-Çeyiz-Mobilya Temsilcisi20 Mart 2013

    Fatura tarihinden üç yıl sonra talebiniz tarafımıza ulaştı. Tadilatı hususunda yardımcı olunabileceği detayları paylaşılarak, bilginiz dahilinde ürün alınması için araç gönderildi. Fakat tadilattan vaz geçtiğinizi söyleyerek aracı geri gönderdiniz. Tüm detayları bildiğiniz, onayladığınız halde sonra iptal ettiniz. Ürünü 09,12,2009 yılında almışsınız.Bugün itibariyle başvurunuz fatura tarihi üzerinden değerlendirilip tadilat ücreti 300TL olarak tarafınıza iletilmiştir. 500,00TL telaffuz edilmemiştir. Kabul ettiğiniz takdirde, müşteri memnuniyeti adına yardımcı olunacaktır. Saygılarımızla, S:V:

  • İnci19 Mart 2013

    Araç Gebze-Center mağazanızdan yeni bir ürün alınmıştı o ürünü getirmek için geldi. Bu arada tabii ki ben de seve seve masayı verecektim ancak iki yıl üzerinden geçtiği için 500 liraya yakın tadilat masrafı benden talep edildi. Siz de takdir edersiniz ki bu benim suçum değil İzmit'teki mağazanızın suçu aynı zamanda site komşumuz oldukları için beni bugün yarın alırız yenisiyle değiştiririz diye oyaladılar, ben de güvendim ancak iki yıl sonunda da mağazayı kapattılar. Lütfen ben komşu mağduruyum, bayilerinizin sahsi keyifleri neticesinde müşterilerinizi mağdur etmeyin. Ben firma olarak ürünlerinizin arkasında olduğunuzun bilinciyle yıllardır müşterinizim. Hatta tekrardan aynı mağazadan gelecek üç adet siparişim var. Benim ricam bu ürünler bana teslim edilmek üzere geldiğinde masamın ya yenisi ile değiştirilmesini sağlamanızı ya da ücret talep edilmeden üzerindeki boyasının düzeltilmesini istiyorum. Tşk.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön