Serhan T. Teşekkür Mesajı

İlginiz için teşekkürler.

Kervan Tekstil-Çeyiz-Mobilya Bahçe Salıncağının Kalitesizliği!

Serhan T. |

2014 Eylül ayında Çayyolu Kervan firmasından aldığımız ferforje salıncak 1 aydan az bir süre kullanmamıza rağmen kaynak yerlerinden ayrılıp dağılmaya başladı. Firma ile görüştükten birkaç hafta sonra parçalar yenilendi. Sonra havaların soğuması nedeniyle salıncağı kullanmadan depoya kaldırdık. Bu ay depodan çıkardığımız salıncağın aynı yerlerden tekrar ayrıldığını ve ürünü kullanamadığımızı firmaya iletmemize rağmen yaklaşık bir aydır parça bekliyoruz bahanesiyle hiçbir şey yapılmamakta. Ayrıca önceden parça değiştiğini ve bunun bir çözüm olmayacağını hatırlattığımızda da sanki biz ürünün para iadesini istiyormuş gibi aşağılamaları da ayrı bir sorun.

Etiketler :

Kırılma - Çatlama - Delinme Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serhan T.
  11 Haziran
  16:24

  İlginiz için teşekkürler.

 • 11 Haziran
  16:20

  Sn. Serhan Toprak,
  İşleminizin sonuçlandığının bilgisini almış bulunmaktayız.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü soru, öneri ve görüşlerinizi info@krvn.com.tr adresimiz veya 444 57 86 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

  Bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ

 • 09 Haziran
  10:41

  Sn. Serhan Toprak,
  Konu ile ilgili şubemize talimat verilmiştir.

  Saygılarımızla,
  Kervan Müşteri Hizmetleri

 • Serhan T.
  09 Haziran
  10:29

  Eşimle görüştüğümde; bakım için ürünün en geç pazartesi alınacağı söylenmiş ama nedense yine firmanızdan ne bir arama nede ürünü alma gibi bir çaba görememekteyiz. \'\'Sorunun üründen mi, kullanımdan mı kaynaklı olduğunu sorgulamadan kendisine değişim çeki teklif edilmiş\'\' sözünüzü dikkate alarak değişim çeki talep ediyoruz. Bilgilerinize sunulur.

 • 04 Haziran
  14:38

  Sn. Serhan Toprak,
  Bahsi geçen konu ile ilgili Gülten T. ile iletişim kurulmuştur. Sorunun üründen mi, kullanımdan mı kaynaklı olduğunu sorgulamadan kendisine değişim çeki teklif edilmiş fakat ürünü sevdiğini ve kullanmak istediğini, yerine çok yakıştığını ayrıca ürünün bakımının yapılmasını talep etmiştir. Konu ile ilgili kendisi ile iletişim kurulmasını önemle rica ederiz.
  Para iadesi hususunda beyanınız incelemeye alınmış ve gerekli çalışma başlatılmıştır. Talep edilen ürün bakımı ile ilgili ise süreci mağazamızdan takip edebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Kervan Müşteri Hizmetleri