06 Eylül 2016

Kepez Yapı Market Söylenenden Farklı Ürün Satışı

İlgili firmadan evimizin salon, mutfak ve koridorlarında kullanılmak üzere laminant parke aldım ve satış sorumlusu arkadaşa almış olduğum laminatların haricinde evin üst katlarında yeni yapılacak yerlerden çıkan parkelerinde montajlanması gerektiğinden bahsederek, teşhirde sundukları 32 class ve 31 class olduğu söylenen laminant parkelerden 31 classlardan birinin rengini beğenerek ve ödeme yaptık. Montaj günü parkenin yetmediğini öğrenince 2 kutu daha parke alırken verilen parkenin 21 class (en düşük kalite) olduğunu fark ettim.

Satış yetkilisine biz parkeleri alırken 31class olduğunu özellikle söylediğimi fakat verilenlerin 21 class olduğunu söylememe rağmen bir şey yapamayacaklarını söylediler. Ayrıca çıkma parkelerinde montajı gelen ustalarca yapılmadı, montajı ben kendim yaptım ve yetmez dedikleri parkelerden 1 oda kaplayacak kadar malzemede arttı. Kısaca müşteri olarak mağdur edildim...

Yasin 521 Okunma

Cevaplar

  • Yasin21 Eylül 2016

    Buradan cevap alamadığım için ilgili firmayı Etimesgut Tüketici Hakem Heyetinde ayrıca şikayet ettim. Oraya gelir cevap verirler herhalde!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön