Kenwood Ürün İşlevini Düzgün Yapmıyor!

Bilge D. |

4 gün önce Kenwood je310/1 model katı meyva presi aldım kullandığımda memnun kalmadım çünkü meyvanın yarısını püre yapıyor yarısınıda posa kutusuna atıyor. aldığım firmaya götürüp beğenmediğimi iade etmek istediğimi söyledim garanti, yetkili servisten iade belgesi aldığım zaman iade alabileceklerini söylediler, yetkili servis böyle bir belge vermediğini firmaa görüşmemi söyledi, firma ise yanıma makina ve meyva alıp servise götürmemi, iade diye birşey olmadığını, 3 kez servise giderse ürünü alıp yenisini gönderebileceklerini söyledi. Ben bir ürünü satın aldıktan sonra beğenmeyip iade hakkına sahip değil miyim?

Etiketler :

Bayi Personel İşlevini Eksik / Kusurlu Yapma Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bilge D.
  15 Nisan
  20:34

  oncelikle "Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma " oldugunuzu yazmissiniz,ne kadar ciddi oldugunuz sikayetimin uzerinden 13 ay gectikten sonra cevap vermenizden belli oluyor.gerci verdiginiz cevapta ne yapmami istediginizi de anlamadim,ben bu saatten sonra urununuzu yetkili servise goturmek yada bu urunle ilgili birsey yapmak istemiyorum,sadece urununuzu iade etmek istiyordum ki bunu size 13 ay once gonderdigim sikayet dilekcemde belirtmistim.yani ne cevap vermeyi ne de cozum getirmeyi beceremeyen bir firma olmakla ovunebilirsiniz.
  bilge durus

 • 15 Nisan
  09:48

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Delonghi Group Çağrı Merkezine hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz.

  Ürünle ilgili problemi tespit etmek ve çözüme ulaştırmak adına Çağrı merkezimiz sizleri arayacak ve gerekli yönlendirmeleri yapacaktır..

  www.kenwoodworld.com.tr web sayfamızdan yetkili teknik servislerimizin listesine ulaşabilirsiniz.

  Delonghi Group ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  De'Longhi Bosphorus Ev Aletleri Ticaret A.Ş.  Müşteri Hizmetleri

  444 27 64

  info@delonghi.com.tr

  info@kenwood.com.tr

  info@braunhousehold.com.tr