Kenwood Parça Temin Edilemiyor!

İşıl Ş. |

Chef Titanium kmc010 model mutfak robotu aldım, dünya para verdim. Alma sebebim ise dünya kadar işe yarar parçasının olmasıydı fakat bu parçaları servislerden temin etmemiz gerekiyormuş. 1 buçuk senedir parça peşinde koşuyorum. Böyle şey görmedik. Temin edilemedikten sonra gider aynı işi gören çok daha ucuz hatta yarı fiyatına iyi bir marka ürün alırdık. Yazıklar olsun hiçbir destek yok. Alet resmen elimizde patladı. Bu parçaları temin edemedikten sonra ne anlamı var ki? Ayrıca bir parçasını istedik geldi 2 kez geri gönderildi çünkü başka bir modele uyan parça gönderildi.

Parçalar çok pahalı fakat biz razıyız bu parayı vermeye ama yok. Çağrı merkezi hiçbir şey bilmiyor servislere yönlendiriyor her birini arayıp tek tek parça soruyoruz karşımızdaki kişiler anlamıyor parçalardan haberleri yok. Bir sürü iş.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mart
  13:49

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. DelonghiGroup Çağrı Merkezine hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz.

  Ürünle ilgili problemi tespit etmek ve çözüme ulaştırmak adına Çağrı merkezimiz sizleri arayacak ve gerekli yönlendirmeleri yapacaktır..
  www.delonghi.com.tr web sayfamızdan yetkili teknik servislerimizin listesine ulaşabilirsiniz.

  DelonghiGroup ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  De'LonghiBosphorus Ev Aletleri Ticaret A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri
  444 27 64
  info.tr@delonghigroup.com