Kenwood Hv190 Araç Şarjlı Islak/Kuru Şarjlı El Süpürgesi İnanılmaz Tozma Yapıyor.

Erhan K. |

Almış olduğumuz Kenwood hv190 el süpürgesi inanılmaz bir şekilde tozma yapıyor, havayı ve çöpü normal bir şekilde alıyor fakat havayı gözeneklerden toz ile beraber atıyor, arabanın içerisinde çalışırken toz bulutu oluşuyor.

Bütün toz arabanın içerisinde kalıyor. Halbuki filtresinde ya da teçhizatında herhangi bir eksiklik yok, çevremdeki birkaç bayana göstermemize rağmen kimse çözemedi.

Etiketler :

Filtre Sistemi Tasarım-Kullanışlılık

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erhan K.
  05 Kasım
  17:54

  Tozuma sıkıntısı çözülemediğinden dolayı yerine sağ olsunlar bir tane tost makinesi göndermişler. Bayağı da ilgilendiler. Yalnız benim size şiddetli tavsiyem hv190 el süpürgelerini piyasadan çekmeniz, imajınızı gerçekten bozar, gerek yok buna.

  Saygılarımla

 • 16 Eylül
  09:25

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. DelonghiGroup Çağrı Merkezine hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz.

  Ürünle ilgili problemi tespit etmek ve çözüme ulaştırmak adına Çağrı merkezimiz sizleri arayacak ve gerekli yönlendirmeleri yapacaktır..
  www.delonghi.com.tr web sayfamızdan yetkili teknik servislerimizin listesine ulaşabilirsiniz.

  DelonghiGroup ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  De'LonghiBosphorus Ev Aletleri Ticaret A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri
  444 27 64
  info.tr@delonghigroup.com