Kenwood 2 Aylık Süpürgeye Kullanıcı Hatası Dedi.

Cumhur C. |

2 ay önce Yalova Kipa mağazasından Kenwood marka elektrikli süpürge aldım bir ay kullanım sonrası kablo makarası bozuldu. Borularının birleşim yerleri bozuldu ve elektrik süpürgesi çekmemeye başladı. Servise getirdim bu saydıklarımın hepsinin kullanıcı hatası olduğu bir seferliğe mahsus kablo makarasının ücretsiz tamir edileceği, filtresinin de aynı şekilde bir defaya mahsus ücretsiz temizleneceği boru ek yerleri içinse 20,00 tl ücret karşılığı tamir edileceği söylendi. İki ay önce aldığım ürün yaklaşık birinci ayın sonunda bu hale geldi. Servise gitmesi gelmesi bugün ikinci ayında toplamda on kez falan kullanıldı.

Etiketler :

Emiş Gücü Gövde ve Bağlantı Aparatları Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ekim
  17:41

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Delonghi Group Çağrı Merkezine hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz.

  Ürünle ilgili problemi tespit etmek ve çözüme ulaştırmak adına Çağrı merkezimiz sizleri arayacak ve gerekli yönlendirmeleri yapacaktır..

  www.kenwoodworld.com.tr web sayfamızdan yetkili teknik servislerimizin listesine ulaşabilirsiniz.

  Delonghi Group ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  De'Longhi Bosphorus Ev Aletleri Ticaret A.Ş.  Müşteri Hizmetleri

  444 27 64

  info@delonghi.com.tr

  info@kenwood.com.tr

  info@braunhousehold.com.tr

 • Cumhur C.
  30 Ekim
  17:12

  firmadan hiç bir dönüş olmadı serviste yaptıkları kablo makarası 1 hafta icinde tekrar bozuldu.