19 Ağustos 2016

Kentsel Hizmetler Yüksek Aidat!

Yaklaşık 4 ay önce Akasya'dan ev satın aldık. Almadan önce aidat 550 TL civarında olduğu söylendi. Ancak 2 ay önce aidatlara %30 civarı bir zam yapıldı. Yönetim toplantısı bilinçli şekilde daire sakinlerine geç haber verildi ve toplantıda oy hakkımızı kullanamadık. 550 TL olan aidat şu anda 681 TL. Üstüne dönem devir farkı diye bir şey eklediler her ay ortalama 250 TL'de buradan ekleniyor. Aidat oluyor 931 TL. Türkiye 'de böyle bir aidat hiçbir sitede yok.

Gönderdikleri açıklamada personel gideri 300 bin TL yazıyorlar geçiştiriyorlar. Sen hangi personele ne kadar ödüyorsun onu neden söylemiyorsun bana? İski birim fiyatı 4 TL, civarıyken bu sitede 5,5 TL civarında. Aradaki 1,5 TL kim alıyor? Site yönetimi adı altında Sinpaş Yapı şirketi ciddi şekilde daire sakinlerinin üstünden para kazanıyor. Hukuksal olarak da hiç bir hakkımız ne yazık ki yok.

Musa 2.383 Okunma

Cevaplar

  • Musa26 Ağustos 2016

    Kentsel Hizmetler Site yönetimi şikayetime hala cevap veremedi. Site sakinkerinden aldıkları paralarla oturdukları yerden maaşlarını alıyorlar ve hiçbir iş yapmıyorlar. Yakında konuyu mahkemeye taşıyacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön