20 Temmuz
Yorum Yap
#10681935

Kent Nakliyat Konya Güya Taşımacı!

Kent Nakliyat konya M*** beye Afyon - Denizli ev taşıması ile ilgili anlaşma yaptım. Ama gelin görün, vay efendim millet iyi taşımaz biz 10 numara taşırız, millet kendi arabalarıyla taşımaz biz kendi arabalarımızla taşırız, millet ucuza anlaşır sonra taşıma günü ekstra para ister biz istemeyiz falan filan. Diğer taşıma firmalarına atılan iftiraların hepsini yaşadım. Akkardeşler firması altında taşımadan 1 gün önce 2+1 olarak ilan verip anlaşma yapmış (yaptığımız sözleşme kendi el yazısıyla müstakil villadan 3+1 eve diye yazılı).


Dolayısıyla başka bir firma geldi (9:00'da gelecekti firma, 12:00'de geldi) ve benden ekstra 250 TL daha talep etti yoksa taşımayacağını söyledi. Kapora olarak benden taşıma olmadan da 250 TL kapora istedi ve gönderdim. 2+1 anlaştığı için gelen araba küçük olduğunda bir kısım eşyam sığmadı ve ikinci bir nakliye tutarak ailemin evine gönderdim. Bu firmaya iyi niyetli olarak benden aldığı 250 TL'yi talep ettim ama umurumda olmadı. Ben firma hakkında sözleşmeye uymadığı için gerekli yasal takibi başlatacağım.


Not: Yaptığınız aramaları sonradan ispat için kayıt altına alıyor. İşin komik kısmı, lazım olan kısmı değil de alakasız bir ses kaydı yolluyor:). Güya ben telefonda 2+1 ev eşyası demişim ama kendi yazdığı sözleşme 3+1 ev eşyası. Gelen kayıt tada sabah 9,00'da göndermesi gereken nakliyeyi 12:00 göndereceğim dediği için kabul etmediğim konuşmayı yollamış:). Umarım bu kayıt altına alma durumu yasaldır.

Mustafa 845 Okunma
Ziyaretçi Yorumları