16 Mart
#11723821

Kent Klinik Personelleri İlgisiz!

Batıkent Kent Diş Kliniği telefonla arayıp randevu istediğimde siz gelin biz yardımcı oluruz dedikten ve 2.5 saat beklemeden sonra sadece fiyat bilgisi vererek isterseniz randevu ayarlayalım denilerek yolcu edildim. Tek amaçları daha fazla müşteri çekmek ve para kazanmak. Bilgilendirme yapmayan, açıklamada bulunmayan ilgisiz bir kurum. Hastaları sadece para kaynağı görüyorlar ve bir özür bile dilenmiyor.

Çağın Çağın 472 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kent Klinik Temsilcisi17 Mart

    Önerilerinizi dikkate alacağız, sizi kaybettiğimiz için üzgünüz , sağlıklı günler dileriz.

  • Çağın16 Mart

    Cevabınız için teşekkürler. Bugün yaşanan problem personelinizin bilgi vermemesinden kaynaklanıyor. Ben ücretsiz bir işlem için gelmedim kliniğinize. Randevu için aradığımda yer olmadığını belirtip başka bir güne randevu ayarlamak yerine gelmem söylendi ve doğal olarak işlemlerimin yapılacağı düşüncesi ile kliniğinize geldim. Geldiğimde de hiçbir bilgi verilmeden 2,5 saat bekletildim. İşlem için bugün vakit olmadığı bilgisi bana kimse tarafından söylenmedi. Diş filmimin çekileceği belirtilince doğal olarak işlemlerin yapılacağını düşündüm ve gene kimse açıklama yapmadı. Sonrasın da ise işlemler için randevu almam gerektiği belirtildi. Randevu almak için arayan hastalarınızı doğru bilgilendirmeniz gerektiğini düşünüyorum. Öncelik ya da ayrıcalık beklemeden geldiğim bir kurum da hem işlemlerimi halledemedim hem de başka yerden randevu alıp gidebilecekken saatlerce boş yere bekletildim. Öneriniz için teşekkürler ama benim bugün halletmem gereken sağlık problemini çözmediği için aramanıza gerek olmadığını belirtmek isterim.

  • Kent Klinik Temsilcisi16 Mart

    Çağın hanım sizden öncelikle tedavinize bugün başlayamadığımız için özür diliyoruz. Çağın hanım bugün ücretsiz olarak Panoramik filminiz alındı, yine ücretsiz olarak muayeneniz yapıldı ama kliniklerimizin müsaitliğine göre sizi bekletmek zorunda kaldık, size cafemizde bir kahve ikram ettik ama klinikteki bir önceki hastanın işlemi uzadı ve sizi hemen alamadık. Sizin vaktinizi çaldık. Hatamızı telafi etmek isteriz ve arkadaşlarımız size ulaşıp yine ücretsiz olmak üzere diş temizliği randevusu oluşturacaklar. Bu sefer daha organize olup sizi 1 dakika içerisinde kliniğe alacaklar. Bundan kuşkunuz olmasın.

Ziyaretçi Yorumları