07 Temmuz 2017
Yorum Yap
#8756790

Kent Oto'nun İşlerini Doğru Yapmamaları

24/08/2014 yılında 120 km hızla giderken aracımın teker davlumbazı düştü. Neredeyse o süratle davlumbaz düşünce bariyere vuracaktım. Ertesi gün aracı aldığım yer olan Kent Oto'ya gittim. Aracımı da 6 ay önce sıfır aldıydım. Dedim bu düştü garantiden yapın. Dediler bu düşmez sen bunu bir yere vurdun, dedim yok. Altına baktılar bir kaç çizik görünce vurmuşsun ondan düştü, bu garantiden olmaz kaskodan yapalım dediler. Tamam yapın dedim. 25/08/2014 Pazartesi aracımı bıraktım eksper salı geldi baktı okey verdi, yapılsın dedi. Bana da eksper onay verdi yapılıyor denildi, tamam dedim ne zaman alayım arabamı cumartesi gel al dediler. Birkaç evrak imzalattılar aracımı verdiler. Buraya kadar normal aradan neredeyse 3 yıl geçmiş bir icra kağıdı 30/06/2017 tarihinde baktım.


Kent Oto'ya gittim, Kent Oto'ya aracıma bakım tamir yaptıracağım ama param yok sonra versem olur mu dedim, kesinlikle olamaz denildi (aracımın periyodik bakımıda Kent Oto'da yaptırıyorum.) peki bu icra kağıdı niye geldi para almadan iş yapılmıyor. Para almadan araç bırakmıyorsunuz, beni neden bıraktınız, nereden borcum var size dedim yanlışlık olmalı falan filan. Baktılar davlumbazınız yapılmış dediler. Kaskodan yapıldı eksperde onay verdi yapıldı. Hatta o yıl hasarsızlık indiriminden de yararlanamadım dedim. Sigorta ödememiş peki sigortadan aracı teslim edin yazısı gelmeden aracı neden verdiniz ayrıca ödememişse benim neden 3 yıldır haberim yok, haberim olsa Güneş Sigorta'ya itiraz ederdim itiraz süresi 2 yıldır. Süre geçmiş haber vermemişsiniz. Peki neden ödemedi diye sordum.


5 saat dosya aradılar ben oradayken bulamadılar, akşam üstü aranıyorum kasko demiş ki davlumbaz kendiliğinden düştüğü için ödemeyi kabul etmemiş demez mi bende zamanında davlumbazın kendiliğinden düştüğünü söyledim siz vurmuşsun dediniz. Madem kendi düştü neden garantiden yapmadınız 6 aylık araç dedim bunların hiç birine cevap alamadım bugün gittim icraya itiraz ettim. Avukatıma verdim mahkemede açacağım kurumsal firmayız diyen Kent Otomotiv'e bakın görün.

Fatih Fatih 756 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Kent Ford Temsilcisi24 Temmuz 2017

    Konunun kent otomotivle alakası yoktur. parça ya onay vermeyen dosyayı RED eden sigorta firmasıdır.

Ziyaretçi Yorumları