Kendi Müşterilerine Fırça Atan Firma Avea!

Uğur Ç. |

Bugün tarife bilgisi ile ilgili bilgi almak için Avea Prime Müşteri Hizmetlerini aradım ve B**** isimli bayan ile görüştüm.
Amacım eşsiz tarife ile ilgili bilgi almak ve içimdekileri dökmekti fakat müşteri temsilcisi son derece saygısız bir şekilde ve saygısızca bir tavırla konuşmaya başlayınca görüşmeyi bitirmenin daha iyi olacağını düşünerek iyi akşamlar dileyip kapattım.

Diyeceğim o ki; Avea her zaman dışarıdan gelebilecek müşteriye inanılmaz bir güzellikle yaklaşırken kendi müşterilerine karşı hep gaddar olmuştur. İkincisi ise prime hattında çalışan müşteri temsilcilerinizi neye göre seçiyorsunuz? Görüşmemizi bir dinlemenizi rica ederim.

Etiketler :

Bilgilendirme Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur Ç.
  07 Eylül
  18:09

  Müşteri memnun edilmeden görüşme sonlandırılmıştır.

 • Uğur Ç.
  07 Eylül
  16:21

  Avea beni telefon kullanmaktan soğuttu.
  Yıllardır Avea'dayım ve 5 tane hattım var fakat dışarıdan gelen benden daha değerli.
  Hangi tarifeye geçmek istiyorsam yeni gelen ile arada aylık 15-20 TL fark var ve fiyat konusunda yardımcı olunmuyor.
  26.09.2015 tarihinde son taahhüt bitecek yardımcı olunmasını istiyorum ama orada da verilen fiyat yine yüksek yine yüksek

 • 07 Eylül
  12:45

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.09.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Ağustos
  09:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş