23 Eylül 2013

Kemerburgaz Üniversitesi Haksız Kazanç Elde Ediyor!

2011 de Kemerburgaz Üniversitesi Mimarlık bölümüne kaydettiğimiz M** K** isimli velisi olduğum öğrencinin 2013şubat ayında okuldan kaydını sildirdik okul yönetimi kayıt silindikten sonra ücret tahsil etmeyeceğini söylediği halde okul taksitlerini ödememiz için açılan banka hesabından hizmet almadığımız dönemi için 5000 tllik bir ücret tahsil edilmiştir.

Kredili banka hesabımızdan bizim bilgimizin dışında mart, nisan, mayıs ve haziran aylarını kapsayan dönem için alınan bu ücretler ve hesaplarımızı kontrol etmediğimiz için gecikmeden dolayı ödediğimiz faizler için okulla irtibata geçtiğimizde ücreti iade edeceklerini söylediler uğradığımız bu haksızlık için yardımlarınızı bekliyoruz.

Osman 805 Okunma

Cevaplar

  • Osman 01 Ekim 2013

    Bugün itibarı ile gerekli merciler aracılığı ile şikayetimle ilgili resmi süreci artık başlatıcam,umarım davamı kazanır başkaları içinde misal olurum...

  • Osman 29 Eylül 2013

    Size yazdığım şikayetten sonra üniversiye 2 kez uyarımesajı yazdım ama konuyla ilgili ne arama nede sorma gereği duydular yani anli cağınız kemerburgaz üni versitesi kimseyi sallamıyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön