Kemal Tanca'nın Sattıkları Ayakkabıdaki Hatayı Kabul Etmemesi...

Metin C. |

01/07/2016 tarihinde Axis şubesinden ayakkabı aldım. Ayakkabıyı denerken sol ayakkabıyı denedim ve bayram tatilini İstanbul dışına geçireceğim için acele ile ayakkabınızı satın aldım ve aynı günün gecesi yola çıktım. Bayram ayakkabınızı giydim ve sağ ayakkabıda büyüklük ve topuk kısmındaki yer diğer ayakkabıya göre büyüktü. İlk gün yeni ayakkabı diye önemsemedim ve birkaç gün sonra tekrar giydim yine aynı sıkıntı vardı. Bu seferde sağ ayakkabı topuğu ikiye katlandı. Bu şekil ayakkabıyı 3 ya da en fazla 4 defa giydim. Ayakkabıda sorun olduğunu anlayınca orduda Kemal Tanca'ya gösterdim. Oradaki satıcı arkadaş ayakkabının sol ayağa göre yanlış olduğunu ve genel merkeze gönderip değişim talep etmemiz gerektiğini söyledi. Ben bu sürenin ne kadar süreceğini sorduğumda 21 gün dedi ve vermedim ağustosun ilk haftası İstanbul'a geldim ve ayakkabıyı şubeye verdim 18 gün bekledim.

Etiketler :

Bayi Kusurlu-Defolu Ürün Satışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metin C.
  14 Kasım
  14:36

  2 kere göndermeme rağmen Red cevabı vermişlerdir Mağazanızda çalışan insanlar bile bunu fark etmişken sizlerin etmemesi çok ama çok enterasandır. 200 TL'ye satarken hoşgörü hatanız olunca yüzümüze bakmıyorsunuz.

 • Metin C.
  10 Eylül
  15:58

  Merhaba

  Kemal tancayı üretim hatası ayakkabının iadesi için talep ettiğimde ayakkabıda hata olmadığını ve iade edilmeyeceğini ilettiler. Sizlere kanıt olarak paylaşıyorum.

  Sağ ayakkabının topuk kısmından dikiş kısmına 2 cm 6 mm dir
  Sol ayakkabının topuk kısmından dikiş kısmına 2 cm dir

  Bu ayakkabıda nasıl üretim hatası yoktur. Anlamış değilim.Resimlerde de göreceksiniz Sattığınız hatalı ürüne sahip çıkın.

  kemal tanca cevap verecekseniz buradan verin özel mail adreslerine otomatik cevaplama yapmayın.

 • 07 Eylül
  11:51

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimizle 07.09.2016 tarihinde mail ile iletişime geçilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musterihizmetleri@tamertanca.com.tr adresimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı