07 Eylül 2016

Kemal Tanca'nın Sattıkları Ayakkabıdaki Hatayı Kabul Etmemesi...

01/07/2016 tarihinde Axis şubesinden ayakkabı aldım. Ayakkabıyı denerken sol ayakkabıyı denedim ve bayram tatilini İstanbul dışına geçireceğim için acele ile ayakkabınızı satın aldım ve aynı günün gecesi yola çıktım. Bayram ayakkabınızı giydim ve sağ ayakkabıda büyüklük ve topuk kısmındaki yer diğer ayakkabıya göre büyüktü. İlk gün yeni ayakkabı diye önemsemedim ve birkaç gün sonra tekrar giydim yine aynı sıkıntı vardı. Bu seferde sağ ayakkabı topuğu ikiye katlandı. Bu şekil ayakkabıyı 3 ya da en fazla 4 defa giydim. Ayakkabıda sorun olduğunu anlayınca orduda Kemal Tanca'ya gösterdim. Oradaki satıcı arkadaş ayakkabının sol ayağa göre yanlış olduğunu ve genel merkeze gönderip değişim talep etmemiz gerektiğini söyledi. Ben bu sürenin ne kadar süreceğini sorduğumda 21 gün dedi ve vermedim ağustosun ilk haftası İstanbul'a geldim ve ayakkabıyı şubeye verdim 18 gün bekledim.

Metin 256 Okunma

Cevaplar

  • Metin14 Kasım 2016

    2 kere göndermeme rağmen Red cevabı vermişlerdir Mağazanızda çalışan insanlar bile bunu fark etmişken sizlerin etmemesi çok ama çok enterasandır. 200 TL'ye satarken hoşgörü hatanız olunca yüzümüze bakmıyorsunuz.

  • Metin10 Eylül 2016

    Merhaba Kemal tancayı üretim hatası ayakkabının iadesi için talep ettiğimde ayakkabıda hata olmadığını ve iade edilmeyeceğini ilettiler. Sizlere kanıt olarak paylaşıyorum. Sağ ayakkabının topuk kısmından dikiş kısmına 2 cm 6 mm dir Sol ayakkabının topuk kısmından dikiş kısmına 2 cm dir Bu ayakkabıda nasıl üretim hatası yoktur. Anlamış değilim.Resimlerde de göreceksiniz Sattığınız hatalı ürüne sahip çıkın. kemal tanca cevap verecekseniz buradan verin özel mail adreslerine otomatik cevaplama yapmayın.

  • Kemal Tanca Temsilcisi07 Eylül 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimizle 07.09.2016 tarihinde mail ile iletişime geçilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön