21 Ocak 2015

Kemal Tanca'nın Satış Sonrası Izdırabı!

Kemal Tanca'dan almış olduğum ayakkabının çok kullanmadığım halde ayakkabının tabanı ayağıma baskı yaptı ve tabanım rahatsızlandı. 26/12/2014 tarihinde mağazaya teslim ettiğim ürün kontrol için fabrikaya gönderildi ve 19/01/2015 tarihinde telefon ile aramam doğrultusunda ancak mağazaya teslim edildiğini ve alabileceğimi belirttiler.

Ayakkabıyı mağazadan aldığımda hiçbir değişiklik yapılmamış aynı sorun devam etmekte olduğunu fark ettim. Madem ki bir şey yapılmayacaktı 25 gün neden bekletildi, beklemeye dair tarafıma hiçbir açıklama yapılmadı. Konuyla ilgili sürekli farklı numaralar tarafıma iletilip şikayetimin belirtilmesi istendi fakat hiçbir muhatap bulamadım.

Serkan 1.316 Okunma

Cevaplar

  • Kemal Tanca Temsilcisi21 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 21.01.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön