Kemal Tanca'dan Aldığım Ürünün Astarı Yırtıldı.

Murat Ö. |

2013 yılının 7 ayında 301805 ürün kodlu cüzdanı satın aldım. İç astarında yırtılma ve deri kısmında deformeler oldu. Forum İstanbul'daki Kemal Tanca mağazalarına bıraktım. 21.03.2014 tarihinde bana bu tarihe kadar dönüş yapılmadığından ben telefondan aradım müşteri ilişkilerinden D*** Hanım yaptığım görüşme sonucunda kullanım hatası ürünün değişimini yapamayacaklarını belirtti.

Kemal Tanca firmasının yaptığı açıklama bana pek tatmin edici gelmedi. Cüzdanı nasıl bir kullanım hatası yaparak iç astarlarını yırtabilirim. Bence kullandığınız materyallerle ilgili sıkıntınız var bence. Böyle bir yaklaşımı ben Kemal Tanca firmasından beklemezdim. Müşteri memnuniyeti nedir sizler için? Asla alışverişim olmaz asla.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Ö.
  29 Mart
  14:44

  verdikleri cevap kullanım hatası.o cüzden benden kemal tanca firmasına hediyem olsun

 • 28 Mart
  17:20

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 28.03.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musterihizmetleri@kemaltanca.com.tr adresimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Kemal TANCA Müşteri İlişkileri Departmanı.