21 Kasım 2013

Kemal Tanca'dan Aldığım Botlar Yırtıldı!

Ümraniye Meydan Avm Kemal Tanca mağazasından geçen kış sezonu gayet yüksek bir meblağ ödeyerek aldığım botlar daha sezon bitmeden kendiliğinden yırtıldı. Mağazaya durumu bildirip teslim ettiğim ürün tamir edilerek bana iade edildi.

Bu sezon ilk kullanışımda ürün aynı yerden tekrar açıldı ve yine ürünü teslim ettim. Ürünü almaya gidince bana verilen cevap kullanıcı hatası olduğu, ürünü dinlendirmeden kullandığımı ve terleme yüzünden bu şekilde olduğunu söylediler.

Sanki ürünü alırken bir kullanma klavuzu vermiş gibi ve ürünü ne zaman giyeceğime karar verecekmiş gibi davranarak hatasını bana maleden ve beni zarar uğratan Kemal Tanca markasından şikayetçiyim ve artık asla tavsiye etmeyeceğim.

Mustafa 167 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa26 Kasım 2013

    Müşteri hizmetleri ile olan mail alışverişi ve üslup hızlı ve iyi olmasına rağmen Kemal Tanca personelinin çözüm aşamasındaki tutumu hiç de firmanın piyasada ki ismiyle bağdaşmıyor.Üründe hakkında vardıkları karar hiç de inanılır değil ve ben şahsım adına bir daha Kemal Tanca'dan alışveriş yapmayacağım.

  • Mustafa21 Kasım 2013

    Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı; Müşteriniz olarak zaten satış sonrası hizmetinizden şikayetim oldu yani bilgi vermediniz demedim anlatabildim mi ? Saygılarımla. Mustafa ÖZÇELİK

  • Kemal Tanca Temsilcisi21 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimize satış sonrası hizmet birimi departmanımız tarafından gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön