14 Aralık 2013

Kemal Tanca'dan Aldığım Ayakkabımın İkisi Birden Yırtıldı!

Optimum Kemal Tanca'dan 1 çift ayakkabı aldım. Uzun zamandır giymediğim ayakkabımı 1 ay önce giymeye başladım ancak ayakkabımın ikisininde arka taraflarında yırtılma oldu. Mağazaya götürdüğümde mağaza yetkilisi bağcıkları çözerek giyseydiniz böyle olmazdı deyince bende çoğu zaman böyle yaptığımı diğer zamanlarda da ayakkabı çekeceği kullandığımı söyledim.

Ayrıca kağıt mı ki bu ayakkabı ikisi birden yırtılıyor dedim. Daha öncede aynı marka botumunda 1 ay gibi kısa bir sürede yırtıldığına şahit oldum. Evde 10 çift ayakkabım var. Başka markalarda böyle bir sorunla karşılaşmadım. Ben pelikan mağazasına ayakkabıları bıraktım. Tamir imkanı yok. Bu yüzden iade edilmesinin talep ediyorum.

Bilgehan Ç. 102 Okunma

Cevaplar

  • Bilgehan Ç.10 Ocak 2014

    Ayakkabıya yama yapıp gondermisler.sonuc olarak kendilerine takisani yapmislar.ben daha ne ddiyeyim.onlar bunu kendilerine yakistiriyorsa.Ayip Lutden ana lutfen uzak durun.

  • Kemal Tanca Müşteri Temsilcisi16 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimize satış sonrası hizmet birimi departmanımız tarafından gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön