21 Eylül 2013

Kemal Tanca'dan Aldığım Ayakkabıda Açılma Oldu!

07.09.2013 tarihinde Maltepe Carrefour mağazasından aldığım Rugan ayakkabıyı 1 kere giyindim. Burun üst kısmında bir açılma oldu. 17.09.2013 tarihinde Mağazaya götürdüğümde yetkililerin verdiği cevap aşağıdaki şekilde oldu:

"Rugan ayakkabılar sadece salonlarda kapalı ortamlarda giyinilebilir, en ufak darbelerde yıpranır." "Bunu incelemeye göndermeye gerek yok kesinlikle değiştirilmez". "Bu şekilde giymek zorundasınız onarım adına yapılabilecek hiçbir şey yok"

Yıllardır alışveriş yaptığım bir mağaza olması ve aldığım ayakkabının 230 TL gibi azımsanmayacak bir tutara alınması mağduriyetimi daha fazla arttırıyor. İlgilerin kısa sürede dönüşünü ve gerekli incelemeleri yapmasını rica ederim. Kemal Tanca'dan şikayetçiyim.

Barış 68 Okunma

Cevaplar

  • Barış01 Kasım 2014

    hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. ayakkabıyı değiştirmediler hatta tadilat süresini bile geçirerek kanun dışı bir işlem yaptılar.bu büyüklükteki bir firmaya yakışmadı..

  • Barış22 Eylül 2013

    Kemal tanca müşteri ilişkileri depart. tarafından verilen bilgi şu şekildedir. Ayakkabınız mağaza yetkilisi tarafından incelenmesi yeterlidir. Mağaza yetkilisinin inceleme göndermeden müşteriyi geri çevirme yetkisi vardır. Sonuç olarak : verilen cevaplar sonuç odaklı değil, müşteri memnuniyetinin hiçbir değeri yok. Mağazaya gittiğinizde ilk olarak gösterilen rugan ayakkabılar en pahalı ayakkabılar olsada en kolay deforme olan en kalitesiz ayakkabılardır. Dışarda kesinlikle giyinilmemelidir.yıllardır alışveriş yapıyordum ancak artık kapısından içeri girmem. Kimseyede tavsiye etmiyorum. 230 tl lik bir ayakkabıyı bir kere giyip çöpe atmak çok zoruma gidiyor. Gerekli kanuni yöntemleri deneyeceğim.

  • Kemal Tanca Temsilcisi21 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimize satış sonrası hizmet birimi departmanımız tarafından gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön