14 Haziran 2014

Kemal Tanca'dan Aldığım Ayakkabı Yırtıldı.

Ankara Optimum mağazasından almış olduğum ayakkabı kısa bir süre sonra daha henüz topuk bölgesindeki astarı yeni iken dışında yan yana 3 sıra halindeki deliklerle süsledikleri yerden yırtılmıştır. Yaptığım görüşmeler sonucunda ürün merkeze gönderilmiş ilk seferde ürün hiç bir işlem yapılmamış ve neden işlem yapılmadığı konusunda da bilgi verilmemişti.

Tekrar merkeze gönderildi ve geri geldi ancak bu defa ürünün arkasında durmayan veya duramayanların söylediği bilindik kullanıcı hatası diye tarafıma bildirildi. Ayakkabının fotoğrafını çekerek burada yayımlayacağım. Yasal haklarımı da sonuna kadar arayacağım.

Fahrettin 213 Okunma

Cevaplar

  • Fahrettin 10 Temmuz 2014

    Ayıplı ürünün kullanıcı hatası olarak bilgi verildi. Ayıplı ürün yanımda olmadığından resimini çekememiştim. Kullanıcı hatası olarak değerlendirdikleri ürünün resimini çekerek gönderdim ancak daha önce şikayet ettiğimden değerlendirmeye alınmamıştır. Kanıt olarak resimleri gönderebilmem için mesaja cevap yazma ile resim yükleyemiyorum. Benim resimleri yayımlama yol gösterin veya izin verin

  • Fahrettin 16 Haziran 2014

    sorunum giderilmemiştir. Tüketicilerin gözleri kapalı birsey bilmediğini sanıyorlar. Yasal haklarımı tüketici mahkemesinde arayacağımı bildiririm.

  • Kemal Tanca Temsilcisi16 Haziran 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 16.06.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön