Kemal Tanca'dan Aldığım Ayakkabı Astarı Ayrıldı.

Mehmet Ali G. |

Sizden geçen yıl içerisinde 2 tane Moschıno ayakkabı aldım. Farklı renklerde aynı model ayakkabılar ve tek herhalde 470 tl civarlarında bir ücreti vardı. Ayakkabıların ilk çifti mavi olanını giymeye başladım ve iç astarları ve yapıştırması ayrıldı. Bunu geri verdim ve tadilat yaparak geri verdiniz.

Diğer çift olan gri çift ayakkabıyı 3-4 kere giydim ve yan kumaş olan kısmı açıldı ve tadilatının imkanı yok çünkü dikiş yerinden açılma oldu. Tadilat olsa bile belli olacak zaten o ayakkabıyı öyle giyemezsiniz. Bugün bu gri çiftede bir problem olmadığını merkeziniz söylemiş ve Antalya mağazanıza geri yollamış. 470 tl lik ayakkabıyı 3-4 kere mi giyeceğim? Bütün haklarımı kullanacağım.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Firma Tamir - Tadilat Firma Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ali G.
  03 Mart
  10:27

  Kemal Tanca ayakkabı ücreti olan 475 geri ödemek zorunda kaldı Tüketici Hakem Heyeti aracılığı ile. Bunun bu şekilde olacağı aşikar iken yılda en az 2000 TL\'lik ayakkabı alışverişi yapan müşterinizi kayıp ettiniz.

 • Mehmet Ali G.
  19 Ocak
  17:20

  Tüketici Hakları na başvurdum ve beni haklı buldular ve ayakkabıyı geri aldı Kemal Tanca.

 • Mehmet Ali G.
  08 Nisan
  17:00

  Firmanın cevabı fabrika hatası tespit edilmedi. Yani firma diyorki bir ayakkabıya 470 Tl öde, 5 kere giy ayakkabının dikişleri patlasın yapacak bir şey yok fabrika hatası değil. Özeti bu

 • 05 Nisan
  11:54

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 05.04.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musterihizmetleri@kemaltanca.com.tr adresimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı.