Kemal Tanca'da Müşteri Memnuniyeti Sıfır.

Burcu E. |

Bir buçukay önce İzmir Balçova Kipa'dan almış olduğum çantayı 3-4 kere kullandığım halde alt kısımlarındaki boyalar soyuldu. Merkeze inceleme için gönderilen çantadaki sorunun kullanıcıdan kaynaklandığı, red işlemi gerçekleştirildiği belirtildi. 3 kullanımda böyle bir hatanın gerçekleşmesi demek markanızın çantalarında kullanılan malzemenin kalitesizliğini gösterir.

Müşteri hizmetlerindeki konuştuğum D*** A*** adlı kişinin laubali tavırları daha yetkili biriyle görüşme talebime gösterdiği cevap en yetkili kişinin kendisi olduğudur. Fiyatta pahalı kalitede bu kadar düşük ürünleri satmanızdan, müşteriye karşı sorun çözmek yerine ilgisiz tavırlarınızdan dolayı sorunumun giderilmesini istiyorum

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Deri - Kumaş vb. Malzeme Çağrı Merkezi Personel Davranışı Çağrı Merkezi Sorun Çözme Firma Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burcu E.
  14 Nisan
  09:14

  Müşteri memnuyeti sıfır olan kalitesiz 3 günde deforme olan üreten ve kendi ürününün kalitesizliğini müşteriye atarak yalan söyleyen bu firmadan alışveriş yapılmamalı...

 • Burcu E.
  10 Nisan
  20:11

  kullanıcıdan kaynaklı sorun cevabı sizin gibi kaliteli ürünlerimiz var diyen bir mağazaya yakışmamaktadır. iki kullanımda yıpranan çantalarınız reklamınız olur..tarafıma geri dönüş olmadığını da eklemek isterim..

 • Burcu E.
  10 Nisan
  15:45

  bu nasıl şirket politikası kim aradı ne zaman bilgi verildi.. Tek çözümün tüketici mahkemesine vermek olduğunu düşünüyorum.. gerektiği şekilde yanıtım verilmediği gibi mağduriyetim hala devam etmektedir..

 • 10 Nisan
  14:33

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 10.04.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musterihizmetleri@kemaltanca.com.tr adresimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı.