03 Aralık 2014

Kemal Tanca'nın Ayakkabıları Kısa Sürede Bozuluyor

Ankamall AVM den yüksek fiyatta düğünüm için aldığım damatlık ayakkabısını düğünümde ve fotoğraf çekimlerinde kullandım, ancak ayakkabıda kırıklar, yıpranmalar ve burnunun havaya kalktığını gördüm. Mağazaya gidip teslim ettim fabrikaya gönderdiler.


03.12.2014 tarihinde telefonuma mesaj geldi. Ayakkabının üretim hatası olmadığı mesaj geldi. Kemal Tanca'yı 2 giyimlik ayakkabı almak için mi tercih ediyoruz. Düğün fotolarımı ibraz ede bilirim fotolarda bile ayakkabının durumu belli oluyor. Başka bir firmadan 150 liraya aldığım ayakkabıyı uzun süredir kullanıyorum ama Kemal Tanca'dan 499 aldığım ayakkabıyı 3 sefer giyebildim. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Emrah 409 Okunma

Cevaplar

  • Kemal Tanca Temsilcisi03 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 03.12.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön