24 Şubat 2014

Kemal Tanca'dan Aldığım Ürün Deforme Oldu

Ağustos 2013 tarihinde, marka kalitesine güvendiğim Kemal Tanca ayakkabı aldım. 5 aylık bir ürün alt kısmından deforme oldu. Pendorya mağazasına gittim. Orada ki görevli, ya değişim yada tadilat talebinde bulunabileceğimi iletti. Bende değişim talebinde bulundum. Bunu müşteri temsilcisi ile görüştüğümde, uygun görülürse değişim, görülmezse tadilat için aranırsınız dedi.


Fakat mağazadaki görevlinin dediği oldu ve tarafıma herhangi bir işlem yapılmadan iade edildi. Bu şikayette bulunma sebebim, 5 yıldan fazla bir süredir, bu markadan başka kundura almadım. Aynı görünümdeki diğer markalarda yarı fiyatına satış yapılıyor. Kemal Tanca'yı tercih etmemin bir nedeni vardı. Artık tercih etmememin de bir nedeni var.

Serhat 68 Okunma

Cevaplar

  • Kemal Tanca Temsilcisi24 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 24.02.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal TANCA Müşteri İlişkileri Departmanı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön