10 Ocak 2014
Yorum Yap
#2225542

Kemal Tanca'dan Aldığım Botun Çivisi Batmaya Başladı

08.04.2013 tarihinde Kemal Tanca’dan bot aldım, mevsimin son dönemleri olduğu için 2-3 kere giydim. Bu kış ilk giydiğimde botun sağ olanının içinden 2 adet çivi batmaya başladı, gönderdik, çivinin 1 adedi alınıp 2. adedi duruyor şekilde geri geldi. 2.kez gönderdik çiviler alınmış ama bu seferde tabanı oyuk oyuk olmuş.


3. kez gönderdik hiçbir işlem yapılmadan geri gelmiş. Genel merkeze mail attım hemen döndüler, birebir ilgileneceğiz diye, biz de 4.kez geri gönderdik. İlk teslim etmem 10.11.2014′tür, o tarihten itibaren bot geliyor, ben hiç teslim almadan geri gönderiyorum. Gerçek anlamda biri ilgilenecekse botu istemiyorum, iadesinin gerçekleşmesini istiyorum.

Sevda 99 Okunma

Cevaplar

  • Sevda14 Ocak 2014

    Sayın yetkili, botum gelmişti baktık yine düzeltilmemiş,çivinin ucu bile duruyor,mağazalar koordinatörü Özgür bey'de mağazadaydı,birebir ilgileneceğini söylemiş,5.kez geri yolladık,bana mağazadan iade fişide verilmedi.Lütfen 2ay oldu,geldi gitti geldi gitti,iadeye alın lütfen. Söyleyecek başka bir şey bulamıyorum.

  • Sevda10 Ocak 2014

    Gerekli bilgiler dediğiniz nedir acaba,şimdi mail geldi ayaykkabınızı Marmara park mağazamızdan alabilirsiniz diye,ben iade istiyorum,istemiyorum ayakkabınızı,duyarsızlığınız yeter artık.

  • Kemal Tanca Temsilcisi10 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, Müşterimize satış sonrası hizmet birimi departmanımız tarafından gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler