04 Şubat 2014

Kemal Tanca'dan Aldığım Ayakkabıda Açılma Oldu

Yaklaşık 3 ay İzmit outlet center (Kocaeli/ İzmit) Kemal Tanca bayisinden aldığım botun her gün giymediğim halde sol üst tarafında bir dikiş atması söz konusu oldu . Kesinlikle 3 aylık bir botun tamirini istemediğim halde bana geri dönüş yaparak laubali bir biçimde kullanıcı hatası olduğunu belirtip .


Ya tadilat yada olduğu gibi geri gönderileceğini bana söylediler. Ben faturada belirttiğim üzere değişim istiyorum dedim. Çünkü bu sağdan soldan alınmış bir pazar malı kesinlikle değil ve az paralar vermiyoruz. Tüketici olarak ben şuan elimden olan malımın kesinlikle tadilatını istemiyorum ve gerekenin yapılmasını istiyorum. Belge No : 143792

Gökhan 95 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan07 Şubat 2014

    Hala bana bir geri dönüş yapılmadı . Bu durumun bu sekilde sonuçlanmasından oldukça rahatsızım . Müşteri olarak mağdur edildim. Üstelik bilgilendirme bile yapılmıyor. Çalışanlar ilgisiz. En kısa zamanda dönüş yapmanızı bekliyorum..

  • Gökhan04 Şubat 2014

    Yaptığınız bilgilendirme kesinlikle tatmin edici olmayıp benim isteklerime onaylamadığım halde ters. Ben tekrar bu durumun gözden geçirilmesini ve gerekenlerin yapılmasını istiyorum . Burda yazılanlarda herhangi bir çözüm söz konusu değil bu durumdan çok rahatsızım .

  • Kemal Tanca Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, Müşterimize satış sonrası hizmet birimi departmanımız tarafından gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön