03 Eylül 2013 #1990708

Kemal Tanca'dan Aldığım Ayakkabı Renk Atıyor!

01.06.2013 tarihinde 154 TL vererek Kemal Tanca Elazığ mağazasından aldığım ayakkabıyı kurban bayramı giyinmeye başladım. Ayakkabının ön tarafından rengi lekeler halinde değişti. Sanki ayakkabıya bir boya darbesi değmiş gibi renk attı. Firmaya gönderdim. 15 gün sonra falan geldi. Sözüm ona tamirat yapmışlar.


Ayakkabı geldiğinde hafiften çizgi halinde yine vardı. Aldım, eve getirdim. Hafta başı iş yerinde giyerim diye beklettim. Kutusundan dahi çıkarmadım. Pazartesi kutudan çıkarayım ne göreyim aynen geri duruyor.


Kendiliğinden boya geri atmış. Tekrar firmaya gönderilmek üzere mağazaya götürdüm. Toplam sadece bayramda 4 gün giyindim. Tüketici hakem heyetine şikayet edeceğim. Şayet değişmezse. Çok kalitesiz ürün.

Murat 97 Okunma

Cevaplar

  • Murat20 Eylül 2013

    ürünün ücretsiz değişimini yaptılar fakat elazığ mağazasında beyendiğim ürün olmamasına rağmen mecburen birtane almak zorunda kaldım paramı iade etmediklerinden ve öbür değişen ayakkabım ile uyumlu olarak aldığım kemer kullanmama rağmen iade alınmadı şayet bir dahaki ayakkabılarımı filo nevzat onay gibi inci gibi markaları tercih ederim ama kemal tancayı asla tercih etmemekle birlikte önünden geçmem

  • Kemal Tanca Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimize satış sonrası hizmet birimi departmanımız tarafından gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön