21 Ocak 2014 #2248241

Kemal Tanca'dan Aldığım Ayakkabı Ayağımı Vurdu

Kahramanmaraş Piazza AVM'de bulunan Kemal Tanca ayakkabı mağazasından almış olduğum ürün 1 gün süre ile giydim fena derece ayağımı vurdu ve rahatsızlık verdi. Ürünün sorunu giderilmesi için teslim ettim mağaza personeli yapıştırıcı ve makas ile topuğa kauçuk koyarak yükseltme yaptığını söyledi.


Yaptığı uygulama amatörce olduğunu, rahatsızlık yürüme esnasında tabanıma verdiğini söyleyerek genel merkeze yollamasını istediğim hiçbir işlem yapılamadan mağazaya yeniden gelmiş ve teslim almam gerektiği söyleniyor. Aynı ürünün başka bir tekiyle değişimini istiyorum kabul etmiyorlar. Şikayet edeceğimi söylüyorum. Siz bilirsiniz diyerek gayet rahat cevap verebiliyorlar. Kemal Tanca firmasından şikayetçiyim.

Rifat 88 Okunma

Cevaplar

  • Rifat26 Ocak 2014

    Ayagımı vuran ayakkabıyı ben tekrar napabilirim. Bende 6 tane kamal tanca ayakkabı var onlar neden vurmuyor bu vuruyorsz kalıbınızda hata var

  • Kemal Tanca Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, Müşterimize satış sonrası hizmet birimi departmanımız tarafından gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön