05 Nisan 2014

Kemal Tanca'dan Aldığım Ayakkabı Astarı Ayrıldı

Sizden geçen yıl içerisinde 2 tane Moschıno ayakkabı aldım. Farklı renklerde aynı model ayakkabılar ve tek herhalde 470 tl civarlarında bir ücreti vardı. Ayakkabıların ilk çifti mavi olanını giymeye başladım ve iç astarları ve yapıştırması ayrıldı. Bunu geri verdim ve tadilat yaparak geri verdiniz.


Diğer çift olan gri çift ayakkabıyı 3-4 kere giydim ve yan kumaş olan kısmı açıldı ve tadilatının imkanı yok çünkü dikiş yerinden açılma oldu. Tadilat olsa bile belli olacak zaten o ayakkabıyı öyle giyemezsiniz. Bugün bu gri çiftede bir problem olmadığını merkeziniz söylemiş ve Antalya mağazanıza geri yollamış. 470 tl lik ayakkabıyı 3-4 kere mi giyeceğim? Bütün haklarımı kullanacağım.

Mehmet 377 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet03 Mart 2015

  Kemal Tanca ayakkabı ücreti olan 475 geri ödemek zorunda kaldı Tüketici Hakem Heyeti aracılığı ile. Bunun bu şekilde olacağı aşikar iken yılda en az 2000 TL'lik ayakkabı alışverişi yapan müşterinizi kayıp ettiniz.

 • Mehmet19 Ocak 2015

  Tüketici Hakları na başvurdum ve beni haklı buldular ve ayakkabıyı geri aldı Kemal Tanca.

 • Mehmet08 Nisan 2014

  Firmanın cevabı fabrika hatası tespit edilmedi. Yani firma diyorki bir ayakkabıya 470 Tl öde, 5 kere giy ayakkabının dikişleri patlasın yapacak bir şey yok fabrika hatası değil. Özeti bu

 • Kemal Tanca Temsilcisi05 Nisan 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 05.04.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön