10 Nisan 2014

Kemal Tanca'da Müşteri Memnuniyeti Sıfır

Bir buçukay önce İzmir Balçova Kipa'dan almış olduğum çantayı 3-4 kere kullandığım halde alt kısımlarındaki boyalar soyuldu. Merkeze inceleme için gönderilen çantadaki sorunun kullanıcıdan kaynaklandığı, red işlemi gerçekleştirildiği belirtildi. 3 kullanımda böyle bir hatanın gerçekleşmesi demek markanızın çantalarında kullanılan malzemenin kalitesizliğini gösterir.

Müşteri hizmetlerindeki konuştuğum D*** A*** adlı kişinin laubali tavırları daha yetkili biriyle görüşme talebime gösterdiği cevap en yetkili kişinin kendisi olduğudur. Fiyatta pahalı kalitede bu kadar düşük ürünleri satmanızdan, müşteriye karşı sorun çözmek yerine ilgisiz tavırlarınızdan dolayı sorunumun giderilmesini istiyorum

Burcu 547 Okunma

Cevaplar

 • Burcu14 Nisan 2014

  Müşteri memnuyeti sıfır olan kalitesiz 3 günde deforme olan üreten ve kendi ürününün kalitesizliğini müşteriye atarak yalan söyleyen bu firmadan alışveriş yapılmamalı...

 • Burcu10 Nisan 2014

  kullanıcıdan kaynaklı sorun cevabı sizin gibi kaliteli ürünlerimiz var diyen bir mağazaya yakışmamaktadır. iki kullanımda yıpranan çantalarınız reklamınız olur..tarafıma geri dönüş olmadığını da eklemek isterim..

 • Burcu10 Nisan 2014

  bu nasıl şirket politikası kim aradı ne zaman bilgi verildi.. Tek çözümün tüketici mahkemesine vermek olduğunu düşünüyorum.. gerektiği şekilde yanıtım verilmediği gibi mağduriyetim hala devam etmektedir..

 • Kemal Tanca Temsilcisi10 Nisan 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 10.04.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön