05 Şubat 2014 #2276898

Kemal Tanca Yanlış Ürün Sattı

Forum Kayseri' de bulunan Kemal Tanca mağazasından süet botum için satış görevlisinin ısrarlı ve emin bir şekilde tavsiyesi üzerine bir boyama ürünü aldım. Fakat bana önerilen ürün ayakkabımın süet özelliğini kaybetmesine ve kararmasına neden oldu. Mağazaya şikayetimi dile getirdiğimde yanlış ürün vererek hata yaptıklarını kabul ettiler fakat sadece botu temizletebileceklerini fakat eski haline dönmeyeceğini söylediler.


Bu yüzden bu teklifi kabul etmedim ve bana botumun muadili bir bot yada aynısının aynı markadan tedarik edilmesini istedim. Bu şekilde yardımcı olamayacaklarını söylediler. Satış görevlisinin yanlış yönlendirmesinden dolayı botum kullanılamayacak hale geldiği için şikayetçiyim.

Fatih 101 Okunma

Cevaplar

  • Fatih05 Şubat 2014

    Gerekli bilgi verilmedi.Mağazaya şikayetimi ilettiğimdeki söylenen şeylerin aynısı söylendi.Kemal Tanca markasına yakışır bir şekilde sorunumun gerçek anlamda çözülmesini istiyorum.Aksi takdirde hukuki yollara başvurmak zorunda kalcam.

  • Kemal Tanca Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, Müşterimize satış sonrası hizmet birimi departmanımız tarafından gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön