23 Ocak 2014 #2252981

Kemal Tanca Ürününe Sahip Çıkmıyor

Kemal Tanca Plus mağazasından Calvin Klein postacı çanta aldım Ekim ayında. Aralık ayında çantada renk solması şikayeti ile mağazaya götürdüm. Yaklaşık 33 gün sonra dönüş yapıldı. Çantamda boyama işlemi yapılmış. Özellikle tamirat fişine kesinlikle boyama olmayacak diye belirtmeme rağmen boyayıp getirdiler.


Bunu kabul etmedim çünkü 1 aylık süre zarfında, boyayalım mı diye teyid alınmadan siyah renge boyandı. Mağaza müdürü ve satış temsilcisi işimi çözeceğini en geç bir gün sonra dönüş yapacağını söyledi. Para iadesi veya değişim ile. Şuanda da tüketici mahkemesi ile çözeceğimi iletiyorlar. Kemal Tanca ürünü sahiplenmiyor.

Hilal 106 Okunma

Cevaplar

  • Hilal28 Ocak 2014

    23 Ocakta CK magazasına gönderilecegini söyleyen Kemal Tanca hala gönderimi sağlamamış.CK magazasındaki hanımefendi ile kontakt kuruyorum,hala işlemim askıda imiş.Capitol magaza muduru dün öğleden sonra beni arayıp kesin bilgi verecegini söyledi ancak hala bir haber yok

  • Kemal Tanca Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, Müşterimize satış sonrası hizmet birimi departmanımız tarafından gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön