24 Şubat 2016

Kemal Tanca Ürün Hataları!

Kızım henüz 15 aylık ve evde giydiği 20 gün önce alınmış ayakkabısında önünde, arkasında cırt cırtın da kahverengi deri lekeleri oluştu. Bu sebeple tanca plus' a götürdüm ve merkeze gönderdiler. Ancak yapılan incelemeler sonucu fabrika hatası olmadığı, zamanla kullanımdan dolayı oluştuğu belirtildi. Şaka gibi 20 günlük ayakkabıya zamanla kullanım. Sanırım ayakkabıları 5 gün giyilmesi için üretiyorlar. Köklü ve iyi bir firma olduğunu düşündüğünüz için onca para vererek aldığınız ayakkabıya gelen dönüş bu. Sizi şikayet edeceğim diyince de siz nasıl uygun görürseniz denilmekte. Böylesini ne gördüm, ne duydum.

Özge 170 Okunma

Cevaplar

  • Özge24 Şubat 2016

    Şikayetim de de geri dönüşü belirtmiştim zaten. Geri dönüşte verilen cevap zamanla oluşan lekeler fabrikasyon hatası değil dendi yalnız ayakkabı daha yeni 20 gün olmuştu alalı. Leke oluşması için normal bir süre değil sanki seneler önce alınmış gibi yapılan muamele.

  • Kemal Tanca Temsilcisi24 Şubat 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize daha önceki tarihlerde bilgi verildiği saptanmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön