26 Şubat 2013

Kemal Tanca Ürün Değişimi Yapmadı!

Yaklaşık 5 yıldır kemal tancanın müşterisiyim almış olduğum ürünler 2 veya 3 ay sonra problemli olduğu için firmaya göndermek üzere bayiye teslim ediyorum ama sonuç hep aynı kullanım hatası ile geri dönüşü oluyor en son gönderdiğim ürünü kızdığım için bayiden teslim bile almadım ama buna rağmen halen kemal tancadan alış veriş yapıyorum evimde almış olduğum ayakkabım duruyor aynı sonuçla karşılaşacağımı bildiğim için gönderimde bile bulunmuyorum.

Sabri 100 Okunma

Cevaplar

  • Sabri03 Mayıs 2013

    Konu ile ilgili 05.03.2013 tarihinden bu yana cevabınızı bekliyorum

  • Sabri05 Mart 2013

    Sayın Yetkili ; Alışverişlerimi Gebze Center da bulunan mağazanızdan yapıyorum uzun zaman oldu ama ayakkabım hala gebze center da bulunan mağazanızda kızdığım için teslim almadım aldığım ürünü beğendiğim için aynısından tekrar aldım ama sonuç değişmedi 2 üründe de aynı problemi yaşadım ve geri dönüş kullanıcı hatası olarak geldi ayakkabının taban kısmı yassı olarak yarılmış bu nasıl kullanıcı hatası olabilir ???

  • Kemal Tanca Temsilcisi01 Mart 2013

    Değerli müşterimiz Sabri Efe GUNDOĞDU; Ürünü teslim ettiğiniz mağaza ismini ve size takdim edilen inceleme form numarasını belirtmenizi rica ederiz. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda şikâyetiniz değerlendirilip çözüme ulaştırılacaktır. Saygılarımızla; Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön