09 Mayıs 2013 #1787238

Kemal Tanca Üretimini Yaptıkları Ürünün Tadilatını Yapamıyorlar!

7 ay önce ümr. mağazasından ayakkabı satın aldım. 3 ay içinde tabanlarında açılma oldu. 3 ay sonra tadilatı için teslim ettim. 18 gün sonra ürünün tadilatının yapılamayacağı raporunu gönderdiler. Müş. hizmetleri yetkilisi 6 ayı geçtiği için yedek parça bulunmadığını bu sebepten tadilat yapılamayacağını söylüyor. Böyle büyük bir firma nasıl olurda kendi ürettiği ürünün tadilatını yapamaz?


Sanki uzay mekiği yapacaklar. Kanunlardan hiç mi haberleri yok? 4077 sayılı kanun 13 ve 15. maddeler: "garanti süresi 2 yıldır"+"üretici firma garanti süresi boyunca yedek parça bulundurmak zorundadır". Ayrıca "18 gündemi bu karara varabildiniz" sorusuna verdikleri cevap çok manidar; "zaten yasal hakkımız 30 gün"

Kenan 51 Okunma

Cevaplar

  • Kenan12 Mayıs 2013

    Neden ürünün fotoğrafını koymuyorsunuz? Haklı olduğunuz zaman hemen fotoğrafla destek yapardınız. Gerek yok.. Ben 1794149 sayılı şikayetimde nasıl bir satış sonrası hizmet verdiğinizi açıkça ortaya koydum. Ayrıca bana safsatadan başka bir bilgi verilmedi. Hakkımı yasal yollarla arayacağım. Teşekkürler..

  • Kemal Tanca Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimize satış sonrası hizmet birimi departmanımız tarafından gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön