19 Şubat 2013

Kemal Tanca Topukları Deforme Oldu!

08. 12. 2012 tarihinde Kemal Tanca İzmir Optimum Avm Şubesinden almış olduğum 3261028B ERK BOT SYH 42 Ürün kodlu Erkek Botunun 28, 01, 2013 tarihinde topuk ökcesi kopmuştur. Ürünü geri iadesi ile ilgili olarak satış sonrası hizmet departmanına gönderilmiş, yürüyüş tarzı ve kullanılan zeminden dolayı ayıplı ürün olmadığı şeklinde bir rapor alınmıştır.


Kemal Tanca gibi marka değeri taşıyan bir firmada , ürün alındıktan 56 gün sonra bu şekilde bir problem yaşandığında ayıplı ürün olarak değerlendirilemiyeceği dönüşünün alınması sadece talihsizlik olarak nitelendirilebilir, bu ürün kızlık bir bot ve İzmir gibi bir şehirde kullanıldı Outdoor yürüyüşlerde değil !

Muhammet 54 Okunma

Cevaplar

  • Kemal Tanca Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli MÜşterimiz M.Ali AKÇAALAN Tarafımıza iletmiş olduğunuz ürününüz ile ilgili yaşamış olduğunuz durum adına üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Üründe yaşanan şikâyet konusu ile ilgili size uygun bir zamanda ürününüzü, evrakları (faturası) ile birlikte herhangi bir KEMAL TANCA markalı mağazamıza [ ARAS BEY İN DİKKATİNE)bırakmanızı rica edeceğiz. Ürünün incelenmesi yapıldıktan sonra sonuç ile ilgili bilgilendirme mağaza sistemine bildirdiğiniz cep telefon numaranıza gelecek sms ile takip etmenizi rica ediyoruz. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz Saygılarımızla. Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön