30 Ocak 2015

Kemal Tanca Teslimat Problemi

29.01.2015 tarihinde bir sipariş oluşturdum, sipariş özeti mail ile ulaştırılmadı, siparişimi kontrol ettiğimde "siparişiniz alındı" gözüküyordu. Kemal Tanca müşteri hizmetlerine ulaşmak için iki farklı numara vardı 444'lü numara sürekli meşguldü, diğer numarayı aradığımdaysa çalıyor açılmıyordu.


Defalarca denedim, sonuç alamadım. Site üzerinden mesaj göndereyim dedim mesaj gönderilmedi, hata oluştu. Birkaç saat sonra siparişimi kontrol etmek istediğimde siparişimin "iptal edildi" olarak durumunun güncellendiğini gördüm. Tekrar telefon yoluyla müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalıştım, ancak telefona cevap verilmedi. Üstelik çalan telefon meşgule düşürüldü. Muhatap bulup görüşemiyorum.

Halide 1.175 Okunma

Cevaplar

  • Halide30 Ocak 2015

    1 adet çanta varmış, o da kusurluymuş, siparişimi o nedenle iptal etmişler. Baştan savma bir açıklamaydı, ilk Tanca alışverişimdi, son oldu.

  • Kemal Tanca Temsilcisi30 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 30.01.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön