10 Eylül 2013 #2005009

Kemal Tanca Terlikte Deformasyon!

07. 08. 2013 Tarihinde Batman Park AVM Kemal Tanca'dan 169 TL aldığımız bayan parmak arası ortopedik terlik aldık. Malum 08. 08. 2013 bayram olduğundan tatile çıktık. 3 gün kullanmadığımız terliğin yan tarafları terlikten ayrıldı.


Tatilden sonra ürünü aldığımız mağazaya götürdük. İadesi yada değişimi mümkün olmayacağından sadece kendileri bu terliği garantiye gönderebileceklerini ve kararı onların vereceğini söyledi. Bizde ürünün kısa bir sürede bu hale geldiğini ve kesinlikle onarımını yapmak istemediğimizi dile getirdik.


Sonuç: Ürün garantiye gitti. Tamirine onay vermediğimiz için onarım yapılmamış, ve ekte de dinlendirilmeden kullanım denmiş. Ekte Faturası ve Garanti Evrakı Mevcut.

Muhammed 371 Okunma

Cevaplar

 • Muhammed26 Eylül 2013

  aLmam aLdırmam.

 • Muhammed17 Eylül 2013

  Bu Ürünün Onarımını Yada İadesini Zaten Bu Saatten Sonra İstemiyorum. Herhangi Bir Şekilde Yardımcı Olmadınız ve sattığınız ürünün arkasında durmadınız. buradan benimle görüşmüş ve sorunu çözüme ulaştırmış gibi cevap vermeyin ; Mümkünse bir daha da cevap vermeyin.

 • Kemal Tanca Temsilcisi17 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, Müşterimize satış sonrası hizmet birimi departmanımız tarafından gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

 • Muhammed14 Eylül 2013

  Hem Kalitesiz Ürünü Pahallıya Satacaksınız, Hemde 3-5 Kuruşluk Onarımla İşin İçinden Çıkacaksınız. 2 günde terlik ne hale geldi aşağıdaki resime bakıp görün lütfen. 2 günlük ürüne iade yok değişim yok ; sadece yapıştırıcı ile onarım var. buda sizin 15 gününüzü alacak. dünya kadar para verip beğenerek aldığınız ürün 2 günde bu hale geliyor ve sonra yapıştırıcı ile onaralım diyorlar. Batman Bark AVM Alış Veriş Merkezindeki KEMAL TANCA Bayisinden aldım. . Ürünün Onarımını Kabul Etmedim Su An Odamda Bu Haliyle Sergiliyorum Dileyen Gelip Resim Çekinebilir. Bu Arada www. şikayetvar. com ' un böyle bir hizmetinden dolayıda kendilerine teşekkür ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön