16 Şubat 2013

Kemal Tanca Tamirdeki Botu Zamanında Teslim Etmiyor!

Bolu Highway Mağazasından kış sezonu için almış olduğum ve piyasanın 2 katı fiyatı olan botumun dayanıksız fermuarı 3. giymemde bozuldu mağazaya gittiğimde tadilata göndereceklerini ve basit bir işlem olduğu için hemen gönderileceğini belirttiler. 2 Şubat 2013 te teslim ettiğim ürün 15 gün geçmesine rağmen hala yapılmamış durumda.


Sanırım yazın teslim edecekler ve ancak seneye o da tekrar bir sıkıntı olmazsa giyebileceğim. Ayrıca çalışanların da yok 80 tane ilimiz var hangi birine yetişsinler 1 ay bekleyin gibi laflarına maruz kaldık. Kemal tanca böyle yaptığı sürece kaybetmeye mahkum. sorunumun acilen giderilmesini istiyorum.

Onur 57 Okunma

Cevaplar

  • Onur25 Şubat 2013

    Ürünü teslim ettiğimi mağazayı söylememe belge numaramı vermeme rağmen pazar günü(24 şubat) gittiğimde botumun hala tamirde olduğu bilgisini aldım. Müşteri ilişkileri departmanınız sanırım sadece yazı yazıyor hiç bir şekilde ilgilenilmemiş bile. Boşuna uğraşıyoruz sanırım ve şikayet ediyoruz. Bİr daha bot almayı bırakın sanırım kapısının önünden bile geçmeyeceğim ve elimden geldiği kadar çok yere de şikayet edeceğim.

  • Kemal Tanca Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli müşterimiz Onur EREN; Ürünü teslim ettiğiniz mağaza ismini ve size takdim edilen inceleme form numarasını belirtmenizi rica ederiz. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda şikâyetiniz değerlendirilip çözüme ulaştırılacaktır. Saygılarımızla; Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön