18 Haziran 2015

Kemal Tanca Sattığı Ayakkabının Arkasında Durmuyor.

Kemal Tanca'dan ocak ayı başında ayakkabı aldım hava şartları nedeniyle mart ayının sonlarına kadar kullanamadım. Kullanınca kıvrım yerlerinde kabarmalar başladı, boya ihtiyacı olduğu içinde mağazadaki çalışanların söyledikleri doğrultuda şeffaf boya alarak boyadım. Boyama sonucunda ayakkabının derisinin beyazladığını gördüm mayıs ayında garantiye gönderdim tadilat istemememe rağmen boyayıp kullanıcı hatası diye göndermişler. Müşteri hizmetlerini aradım gayet alaycı bir tavırla sonuçta ayakkabı kullanılıyor illaki kıvrımlar olacak diye yanıt verdiler. Tekrar gönderdik ama işlem yapılmadan tekrar bana gönderdiler. Bir buçuk aydır ayakkabıyı kullanmadım ve kullanıcı hatası dediler öylece kaldı.

Ahmet 239 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet25 Haziran 2015

    Bana herhangi bir bilgi verilmedi ben müşteri hizmetlerini aradım kullanıcı hatası olduğunu söylediler bende mağazadaki çalışanlarının söyledikleri doğrultusunda boyandığı zaman rengi atan bir derinin nasıl bir kullanıcı hatası olduğunu sordum sonuçta o deriyi ben üretmediğimi söyledim tekrar göndermemi istediler gönderince direkt ret cevabı geldi. o ünlü o birinci sınıf sandığımız kemal tancanın ürününün arkasında durması müşteri memnuniyetini ne kadar önemsediği ortada diğer şikayetlerde hep aynı yönde zaten.

  • Kemal Tanca Temsilcisi18 Haziran 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 18.06.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön