11 Eylül 2013 #2006673

Kemal Tanca Satış Sonrası Ürün Arkasında Durulmaması!

27. 05. 2013 tarihinde aldığım Petrol mavisi süet ayakkabı 20 gün sonra renk değiştirdi. Tplamda üç kez giydiğim ayakkabıyı mağazanıza bıraktım. Bir ay sonra bana cevap geldi. Değişim yapılmadı diye. Tamir yapılıp gönderilmiş ayakkabıyı kullanmadan bu sefer Okmeydanı'ndaki fabrikanıza götürdüm. Bayramdan sonra getirin değiştireceğiz dediler.


Götürdüm fabrikaya gönderilmiş. Tekrar geri geldi kullanıcı hatası olduğunu bildirdiler. Ben kullanıcı hatası olduğunu kabul etmiyorum. Ayakkabı yırtılmadı yada deforma olmadı, renk attı. Ben bir Kemal Tanca müşterisi olarak şuan sizin markanız olan 8 çift daha ayakkabım var son olarak size yazdım. Sizden de cevap alamazsam tüketici mahkemesine gideceğim.

Rte 296 Okunma

Cevaplar

  • Rte16 Eylül 2013

    Beni arayan kişi konu ile ilgili olarak daha sonra aranacağımı söyledi fakat tekrar ne arayan var nede soran sorunum hala çözülmedi bu konuda acil bir çözüm istiyorum.

  • Rte16 Eylül 2013

    Sadece telefon edildi daha sonra aranacağım söylendi ama 1 hafta geçmesine rağmen ne arayan var ne soran var sorunum hakkında hiçbir gelişme bulunmamakta acil olarak bir cavap bekliyorum.

  • Kemal Tanca Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimize satış sonrası hizmet birimi departmanımız tarafından gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön