01 Haziran 2015

Kemal Tanca Satış Sonrası Hizmet!

Geçen yıl kongreye giderken rahat olsun diye düz bir ayakkabı aldım. Giydiğimde kısa zaman sonra ayakkabının dikiş yerleri ayağımı vurdu ve su toplattı giyemedim. Dönüşte mağazaya götürdüm. Çekiçle vurarak dikiş yerlerini düzelteceklerini söylediler. Kısa süreli giydiğimde yeniden aynı yerden vurdu.

Bu sefer İstanbul'a gönderildi. Oradan söyle bir cevap geldi. Ayak ortopedi de ki bozukluktan kaynaklanmaktadır. İlginçtir ki ayakkabı vurduğu yerden su toplatıyor ve nedeni ayağımın bozukluğu oluyor. Kemal Tanca gibi bir firmanın bu şekilde cevabı çok acı. Kısacası dümdüz ayakkabı bile insanın ayağını su toplatıyormuş bu ayakkabı bunu öğretti. Şimdi dolapta bekliyor.

Dilek 221 Okunma

Cevaplar

  • Dilek01 Haziran 2015

    Cevapları yine çok ilginç. Giyilen ürün değişim yapılamazmış. Soruyorum size ayakkabı giyilmeden nasıl anlaşılır.

  • Kemal Tanca Temsilcisi01 Haziran 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 01.06.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön