19 Mart 2013 #1694544

Kemal Tanca Sadece Ürün Satana Kadar!

15.01.2013 tarihinde 208,05 TL'ye ayakkabı aldım. 1 ay sonra ayakkabı rugan derisi üst tarafından kabararak soyuldu. Bunun üzerine ayakkabıyı giymedim ve vaktimin olduğu 09.03.2013 tarihinde tadilat gerekirse değişim veya iade istedim. Bana gelen firma cevabında "herhangi bir üretim veya kalıp hatasına rastlanılmamıştır.


Deri yüzeyinde meydana gelen çatlama soyulma ve kırılma herhangi bir malzeme veya ustalık sebebiyle oluşmadığı tarafımızdan anlaşılmış olup" yazıyordu. Ayakkabıyı her gün giymedim, sırf sıkıntı çıkmasın diye yine kemal tancadan kalıp aldım ve kalıba koydum, gayet temiz ve dikkatli kullandım buna rağmen 208 TL'lik 1,5 aylık firma ürünlerinde hiç bir hata yok bütün hata bizde.

Hakan 77 Okunma

Cevaplar

  • Hakan20 Mart 2013

    Sanırım bu cevabı verirken firma, diğer şikayetçi müşterilerine yaptığı gibi kopyala yapıştır bir cevap verdi. Firma son derece ilgisiz kaldı geçiştirici cevaplarla müşterisini ortada bıraktı. Tüketici hakları hakem heyetiyle irtibata geçtim. Bakalım sizin tek taraflı olarak sorun sizde demeniz yeterli mi?

  • Kemal Tanca Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz Hakan İLKAR Ürününüz satış sonrası hizmet birimimizce incelenmiş olup herhangi bir deri hatasına rastlanmamıştır.Oluşan problem fabrikasyon bir hata olmadığından iade veya değişim kararı verilmemiştir. Saygılarımızla; Kemal Tanca Müşteri Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön