25 Şubat 2013

Kemal Tanca Para İadesi Yerine Çek Veriyor!

24 Şubat 2013 tarihinde akşam 18.30 civarında Edirne Margi Alışveriş Merkezi Kemal Tanca Mağazasından 100 TL değerinde deri cüzdan ve 110 TL değerinde ayakkabı satın aldım. Ürünü aldıktan 10 dk sonra cüzdanı beğenmediğim için 60 tl değerindeki başka bir cüzdanla değiştirmek istedim.


Cüzdanı değiştirdiler fakat para üstü olan 40 TL yi şirket kuralları gereği iade edemeyeceklerini yerine sadece alışveriş çeki verebileceklerini söylediler. Ben istemeyerekte olsa çeki almak zorunda kaldım. Para iadem gerçekleşmezse hiç bir şekilde Kemal Tancanın ürünlerinde bir daha almayacağım. Bütün çevreme olumsuz yönde tavsiyede bulunacağım.

Kemal 1.007 Okunma

Cevaplar

  • Kemal02 Nisan 2013

    Kemal Tancanın müşteri hizmetleri ile görüştüğümde aynı ürünü internet yoluyla alsam hiç bir sıkıntı çıkarmayacaklarını ürünün para üstünü iade edeceklerini söylüyorlar. Maalesef Türk firmalarının bir kısmı böyle küçük hesapları yapıyor. Müşteri memnuniyeti ön planda olması gerekirken küçük çıkarlar öne çıkıyor. Bu yüzdenden uluslararası arenada çok az şirket boy gösteriyor. Bir daha bedavada verseler KEMAL TANCA dan ürün almam kimseyede tavsiye etmiyorum.

  • Kemal Tanca Temsilcisi01 Mart 2013

    Sayın Yetkili 4077 sayılı tüketici kanunu gereği ürün ayıplı ürün kapsamına girmediği sürece para iadesi yapmıyoruz. Bunun yerine satın alma tarihini takip eden 30 gün içinde ve ürünün kullanılmamış olması halinde; müşterimize istediği ürünle değişim hakkı yada dilediği zaman şirket nezlinde kullanmak üzere para fişi takdim ediyoruz. Saygılarımızla. Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön